WhatsApp

Eğitim Destek

Franchising
Başvuru Formu
Bayilik Başvurusu yapmak için ve soru sormak için BAŞVUR butonuna tıklayınız.
BAŞVUR!

Eğitim Destek

06 Ekim 2020, 15:47
Eğitim Destek

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, Konya Lezzet Döne tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. 

Destek Hizmetleri:

Tavuk etlerimiz Kendi tesisimizde güvenilir, yüksek standartlarda bize özel bir marinasyonla özenle hazırlanarak taze ve aynı standartta şubelerimize sevkiyatı, yapılmaktadır.

Dönerde kullandığımız ekmek, anlaşmalı fırınlar tarafından özel bir reçete ile hazırlatılarak, gün içinde sürekli taze ve sıcak olarak şubelerimize sevk edilmektedir,

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Nakliye bedeli almıyoruz,

Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır. Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip. Yerel bir firma olmaktan ulusal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  • 0 (850)305 870

  • 0 533 898 04 18

  • bilgi@konyalezzet.com

  • Şükran Mah. Dr.Karahüyüklü Sok.No:4/B Meram/KONYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 21:00 Arası.
    Pazar: Açık