WhatsApp

FRANCHISE BAŞVURU ŞARTLARI

Franchising
Başvuru Formu
Bayilik Başvurusu yapmak için ve soru sormak için BAŞVUR butonuna tıklayınız.
BAŞVUR!

FRANCHISE BAŞVURU ŞARTLARI

08 Aralık 2022, 11:17
FRANCHISE BAŞVURU ŞARTLARI

FRANCHISE BAŞVURU ŞARTLARI

Uygun fiyata %100 tavuk döner satmaktayız.

Kesinlikle dondurulmuş ürün kullanmıyoruz.

Çocuklarımızın gelişimini olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz.

Tavuklarımız derisinden ve kemiklerinden ayrılarak yaprak şeklinde açılır. Daha sonra marina edilir. Marina edildikten sonra şişlere takılır, daha sonra baton şeklinde soğuk hava dolabına kaldırılır ve buradan bayiye baton şeklinde sevk edilir.

Etlerimiz % 100 tavuk etidir ve kesinlikle içinde farklı bir ürün bulunmamaktadır.

Konya Lezzet Döner olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, Konya Lezzet Döne tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. 

Destek Hizmetleri:

Tavuk etlerimiz Kendi tesisimizde güvenilir, yüksek standartlarda bize özel bir marinasyonla özenle hazırlanarak taze ve aynı standartta şubelerimize sevkiyatı, yapılmaktadır.

Dönerde kullandığımız ekmek, anlaşmalı fırınlar tarafından özel bir reçete ile hazırlatılarak, gün içinde sürekli taze ve sıcak olarak şubelerimize sevk edilmektedir,

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Nakliye bedeli almıyoruz,

 Yatırım Şartları:

0 +(KDV DAHİL)  Franchising bedeli,

İnşaat ve kurulum için ortalama (m2) için; değişiklik gösterir. (0 TL) ile (0 TL) arasında maliyet çıkmaktadır.

İnşaat ve Restoran kurulumunu, projeye sadık kalmak kaydıyla, yatırımcımıza yaptırma imkanı sunmaktayız. 6 ile 12 ay arasında yatırımınızın geri dönüş süresini ön görmekteyiz.

Cirodan kar payı (roalty) almıyoruz.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekânda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Lokasyon ve yer seçiminde teknik destek,

Fiziksel Özellikler:

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum (100) m2,olmalıdır. 

İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları doğrultusunda kontrol edilir.

İş yerinin içinde yada yakınlarında Kara FIRIN olmalıdır.

Dönerde kullandığımız ekmek, anlaşmalı fırınlar tarafından özel bir reçete ile hazırlatılarak, gün içinde sürekli taze ve sıcak olarak şubelerimize sevk edilmektedir,

Sorularınız:

Detaylı bilgi için (0533 898 04 18 ) numaralı telefondan ve bilgi@konyalezzetdoner.com adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Konya Lezzet Döner Yönetim

Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır. Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip. Yerel bir firma olmaktan ulusal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  • 0 (850)305 870

  • 0 533 898 04 18

  • bilgi@konyalezzet.com

  • Şükran Mah. Dr.Karahüyüklü Sok.No:4/B Meram/KONYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 21:00 Arası.
    Pazar: Açık