WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır.

Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip.

Yerel bir firma olmaktan ulusal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu hedef doğrultusunda yeni girişimcilerle ve işini sadık kişilerle yola çıkmaya hazırlanıyoruz.

VİZYON

Türkiyede alanında lider konumda bulunmak, ulusal ve uluslararası düzeyde yeni hedef, yeni stratejiler ile marka konumlandırmayı sağlamaktır.

MİSYON

Gıda sektörü ve döner konseptinde yerli ve helal, lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartlarına uygun ürünlerini her yaştan tüketicilerine sunmak, hizmet odaklı bir yönetim anlayışı önceleyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Hizmet ve Kalite

Kalite, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması, zamanında hatasız olarak sunum yapılması ve standartlara uygunluğudur.

Misafirlerimize yüksek kalitede hizmet verebilmek adına işe karşılamadan başlıyoruz.

Güleryüzlü ve konuksever personelimizle misafirlerimizi karşılıyor, self servisi kullanarak çok hızlı servis sunumumuzu yapıyor ve uğurluyoruz.

Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır. Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip. Yerel bir firma olmaktan ulusal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  • 0 (850)305 870

  • 0 533 898 04 18

  • bilgi@konyalezzet.com

  • Şükran Mah. Dr.Karahüyüklü Sok.No:4/B Meram/KONYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 21:00 Arası.
    Pazar: Açık