WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Uygun fiyata %100  derisiz tavuk döner satmaktayız. 

Çocuklarımızın gelişimini olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz.

Tavuklarımız derisinden ve kemiklerinden ayrılarak yaprak şeklinde açılır. Daha sonra marina edilir. Marina edildikten sonra şişlere takılır, daha sonra baton şeklinde soğuk hava dolabına kaldırılır ve buradan bayiye baton şeklinde sevk edilir.

Dönerimiz % 100 derisizdir  ve kesinlikle içinde farklı bir ürün bulunmamaktadır.

Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır.

Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip. Yerel bir firma olmaktan ulusal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu hedef doğrultusunda yeni girişimcilerle ve işini sadık kişilerle yola çıkmaya hazırlanıyoruz.

Şubelerimizin büyük bir bölümü Franchising sistemiyle açılmış şubelerdir. Bayilikle alakalı çalışmalarımız halen devam etmektedir.  Bayilik konuları ile alakalı merak ettiğiniz soruların cevabını Franchise sayfamızda bulabilirsiniz. Bizler Bayilik sürecini web sayfamız üzerinden yönetmek istiyoruz, web sayfamızda bulunan mini başvuru formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz il başvuru formunda yer almıyorsa orası için bayilik verme şansımız bulunmamaktadır. Form bizlere ulaştığında konunun uzmanı olan arkadaşlar size dönüş sağlayacaklardır merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayacaklardır.

Markamız, dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu Covid-19 salgını sebebiyle  pandemi sonrasında vatandaşlarımızın istihdamına katkı sağlayabilmek için Franchising bedelinde kampanya yapma kararı almıştır.

Franchising Kdv Dahil 140.000 TL olan sözleşme bedelimizi başlattığımız istihdama destek kampanyamızla birlikte 85.000 TL+KDV olarak güncelledik.

Halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi sebebiyle hedeflerimiz her geçen gün daha da artarak devam etmektedir. Öncelikli hedeflerimizi sizlere şu şekilde sıralayabiliriz;

 • 50 şubeye ulaştırarak tüm ülke sınırları içerisinde bu eşsiz lezzeti halkımızla paylaşmak,
 • Gıda güvenliği kurallarına uyarak, güvenilir bir şekilde temiz ve hijyenik ortamlarda sizlere hizmet vermeye devam etmek,
 • En iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlere sunmak,
 • Kalıcı olmak,
 • %100 müşteri memnuniyeti sağlamak,
 • Uluslararası pazara açılmak,

Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır. Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip. Yerel bir firma olmaktan ulusal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 • 0 (850)305 870

 • 0 533 898 04 18

 • bilgi@konyalezzet.com

 • Şükran Mah. Dr.Karahüyüklü Sok.No:4/B Meram/KONYA

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 21:00 Arası.
  Pazar: Açık